Baranowska 2, 06-300 Przasnysz
+48 535 552 001
kontakt@ekoinstal.org.pl

O Nas

ekoinstal

Firma P.P.H.U. Ekoinstal Sebastian Dudek została założona w 2012 r. Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się projektowaniem, montażem oraz serwisem instalacji odnawialnych źródeł energii takich jak kolektory słoneczne, instalacje fotowoltaiczne, turbiny wiatrowe, pompy ciepła, rekuperacja czy stacje uzdatniania wody. Projektujemy i wykonujemy systemy oparte na kolektorach słonecznych płaskich i próżniowych oraz na panelach fotowoltaicznych, inwerterach i turbinach wiatrowych czołowych producentów. Każda zamontowana przez nas gruntowa i powietrzna pompa ciepła, wyróżnia się nowoczesną konstrukcją opartą o bogatą wiedzę z zakresu geotermii i aerotermii. Zaawansowana wiedza inżynierska, wysoka jakość projektów i materiałów użytych do produkcji oraz najwyższe standardy wykonania mają zapewnić niezawodność urządzeń oraz ich trwałość.

Wykonujemy instalacje dla domów jednorodzinnych, budynków użyteczności publicznej, pensjonatów i innych. Ekoinstal posiada certyfikat instalatora mikroinstalacji i małych instalacji wykorzystujących odnawialne źródła energii, wydany przez Urząd Dozoru Technicznego. Przedmiotowy certyfikat stanowi potwierdzenie kwalifikacji do projektowania, montażu oraz wykonywania dokumentacji zgłoszeniowej instalacji fotowoltaicznych do zakładu energetycznego.

Ponadto swą fachową opieką obejmujemy klientów zainteresowanych wykonaniem usług hydraulicznych w dopiero co nowo powstających budynkach, jak i tych, którzy chcieliby przeprowadzić modernizację już istniejących instalacji. Wykonujemy montaże kotłów na pellet, ekogroszek, gaz, drewno, węgiel. Posiadamy autoryzacje takich firm jak Stalmark, Kostrzewa, MetalFach, Ogniwo, Heiztechnik , De Ditrich.

Stworzone przez Nas instalacje ułatwiają ogrzewanie obiektów, wody użytkowej oraz produkcję energii elektrycznej. Dostępne w ofercie rozwiązania odznaczają się wysoką skutecznością działania i niezawodną pracą, a wydajna i korzystna z punktu widzenia ekonomii i ekologii technologia wydaje się naturalnym rozwiązaniem, najlepiej odpowiadającym na krótko- lub długoterminowe oczekiwania naszych klientów. Szeroka gama dostępnych rozwiązań pozwoli na dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb.