ul. Romana Hoppe 1, 06-300 Przasnysz
+48 578 099 001
kontakt@ekoinstal.org.pl

𝟱 𝗽𝗼𝘄𝗼𝗱𝗼́𝘄, 𝗱𝗹𝗮 𝗸𝘁𝗼́𝗿𝘆𝗰𝗵 𝘄𝗮𝗿𝘁𝗼 𝘇𝗮𝗶𝗻𝘄𝗲𝘀𝘁𝗼𝘄𝗮𝗰́ 𝘄 𝗽𝗼𝗺𝗽𝗲̨ 𝗰𝗶𝗲𝗽ł𝗮❗

𝟱 𝗽𝗼𝘄𝗼𝗱𝗼́𝘄, 𝗱𝗹𝗮 𝗸𝘁𝗼́𝗿𝘆𝗰𝗵 𝘄𝗮𝗿𝘁𝗼 𝘇𝗮𝗶𝗻𝘄𝗲𝘀𝘁𝗼𝘄𝗮𝗰́ 𝘄 𝗽𝗼𝗺𝗽𝗲̨ 𝗰𝗶𝗲𝗽ł𝗮❗

Oto najważniejsze powody, dla których pompa ciepła to najlepsza inwestycja:

• Pompa ciepła, poza ogrzaniem naszego domu, podgrzeje dla nas również ciepłą wodę użytkową. Posiada ona również funkcję zapewniania chłodzenia powietrza latem, czyli jedno urządzenie zapewnia nam zarówno chłodzenie, grzanie, a także ciepłą wodę użytkową.

• Koszt użytkowania pompy sprowadza się jedynie do niewielkich rachunków za energię elektryczną. Istnieje dodatkowa możliwość ich obniżenia poprzez montaż instalacji fotowoltaicznej.

• Pompy posiadają skuteczny system sterowania, dzięki czemu można je dostosować do własnych, konkretnych i indywidualnych potrzeb, a także dostosować pracę naszej pompy do warunków atmosferycznych. Panel sterowania pompą ciepła jest bardzo intuicyjny, obsługa urządzenia jest zatem łatwa dla każdego.

• Dla pompy nie musimy wyodrębniać osobnego pomieszczenia, a na naszym dachu nie musi znajdować się komin. Instalacja pompy jest możliwa w dowolnym, wybranym przez nas miejscu. Pompy ciepła można umieścić zarówno na zewnątrz, jak i w garażu czy pralni. Mamy zatem wiele możliwości do wyboru miejsca montażu pompy ciepła w budynku mieszkalnym.

• Pompy ciepła są bardzo trwałymi urządzeniami i mogą służyć przez wiele lat bez konieczności wymiany. Inwestycja w pompę ciepła to długoletnie rozwiązanie, które przyczynia się do stabilizacji kosztów eksploatacyjnych domu.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na zakup pompy ciepła, dzięki której można znacznie zaoszczędzić na rachunkach za energię elektryczną i cieszyć się komfortową temperaturą wewnątrz pomieszczeń przez cały rok. Nasze pompy ciepła są energooszczędne, ekologiczne i łatwe w obsłudze, dlatego warto skorzystać z naszej oferty już dziś!