O Nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które na rynku OZE jest od ponad 11 lat. Główne kierunki naszej działalności to sprzedaż wraz z montażem instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła oraz wentylacji z rekuperacją, lecz zajmujemy się również zakładaniem stacji ładowania samochodów elektrycznych, stacji uzdatniania wody, oraz kotłów C.O.


Wykonujemy swoją pracę bardzo rzetelnie, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, wskazujemy najbardziej optymalne rozwiązania oraz zawsze służymy pomocą w kwestii pozyskania środków na instalacje fotowoltaiczne lub pompy ciepła.


Pomagamy też beneficjentom przy składaniu wniosków o dotacje z programu „Czyste Powietrze” W razie jakichkolwiek problemów, niezwłocznie wysyłamy naszych wykwalifikowanych serwisantów, którzy sprawnie rozwiążą ewentualne problemy z zainstalowanym sprzętem. W ofercie mamy produkty wysokiej jakości, współpracujemy z międzynarodowymi markami, takimi jak NIBE, Wanas, LG, Fronius, Huawei oraz Solar Edge. Realizujemy zlecenia zarówno od osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw.


Zlecenia realizujemy od początku do końca w pełni profesjonalnie i nie pozostawiamy naszych klientów samych sobie, ponieważ na wstępie udzielamy rozbudowanego instruktażu odnośnie eksploatacji danej instalacji, służymy również pomocą drogą telefoniczną. Bardzo zależy nam na dobrych, przyjacielskich stosunkach z klientami, aby wspominali nas jak najlepiej.
Jeśli jesteś zainteresowany/a naszą ofertą, zadzwoń do nas i umów się na bezpłatny audyt.