Baranowska 2, 06-300 Przasnysz
+48 578 099 001
kontakt@ekoinstal.org.pl

Praca

Firma Ekoinstal Sebastian Dudek jest prywatnym przedsiębiorstwem specjalizującym się w sprzedaży oraz montażu instalacji odnawialnych źródeł energii. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz tysiące usatysfakcjonowanych klientów są najlepszymi gwarantami naszej jakości.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy OZE
Miejsce pracy: Przasnysz, Warszawa, Płock, Piaseczno, Grójec, Siedlce, Białystok, Sierpc

Jeśli jesteś osobą chętną podjąć INTERESUJĄCE ZADANIA I NOWE WYZWANIA w stabilnej firmie o dużym potencjalne rozwoju – zgłoś się do NAS!

Jeśli jesteś osobą sumienną, jesteś dokładny i wykazujesz się dbałością o jakość wykonywanej pracy – zgłoś się do NAS!

CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!

Oczekiwania wobec kandydata:

  • doświadczenie handlowe min 1 rok
  • prawo jazdy kat. B
  • praktyczna znajomość pakietu biurowego Office (Word, Excel),
  • wysokie zdolności negocjacyjne,
  • mile widziane doświadczenie w branży OZE
  • mile widziane doświadczenie techniczne

Główne zadania na stanowisku:

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • sprzedaż produktów oferty firmy
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • doradztwo techniczne
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • przygotowywanie raportów

Oferujemy:

  • zatrudnienie w formie umowy o pracę bądź w formie samozatrudnienia
  • wynagrodzenie podstawa + wysokie prowizje
  • narzędzia pracy – auto i telefon służbowy
  • pakiet szkoleń
  • pracę w najprężniej rozwijającej się branży w Polsce
  • perspektywę długotrwałej współpracy,
  • pracę w stabilnej firmie będącej liderem w swojej branży, co daje poczucie stabilizacji i  bezpieczeństwa,
  • możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego doskonalenia,
  • dzielenie się wiedzą i wzajemne wsparcie,

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres praca@ekoinstal.org.pl wraz z klauzulą:

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.