Smart Home czyli co takiego…?

Smart Home czyli co takiego…?

𝗡𝗮𝘀𝘇 𝘇𝗲𝘀𝘁𝗮𝘄 𝗦𝗼𝗺𝗳𝘆 𝗣𝗿𝗼𝘁𝗲𝗰𝘁 to bezpieczeństwo i prywatność w zasięgu Twojej ręki!

We współpracy z Somfy Polska, stworzyliśmy gotowy set produktów, który spełni Twoje oczekiwania.

Nazwaliśmy go 𝐙𝐞𝐬𝐭𝐚𝐰 𝐒𝐨𝐦𝐟𝐲 𝐏𝐫𝐨𝐭𝐞𝐜𝐭 – 𝐦𝐨𝐣𝐞 𝐛𝐞𝐳𝐩𝐢𝐞𝐜𝐳𝐞𝐧́𝐬𝐭𝐰𝐨 𝐁𝐀𝐒𝐈𝐂.

A co wchodzi w skład zestawu?

• Somfy One+ zawierający kamerę Full HD 1080 p/30 fps, przewód USB, zasilacz USB, 1 czujnik IntelliTAG oraz 1 klucz magnetyczny KeyFob

• 3 czujniki wstrząsów i otwarcia IntelliTAG Somfy Protect

• Wewnętrzny czujnik ruchu Somfy Protect

• Czujnik Dymu Somfy Protect

Dzięki najwyższej jakości obrazu uzyskanego z 𝐤𝐚𝐦𝐞𝐫𝐲 𝐅𝐮𝐥𝐥 𝐇𝐃 𝟏𝟎𝟖𝟎𝐩, zastosowaniu podczerwieni, analizie obrazu oraz wykrywaniu selektywnemu, mamy gwarancję nie tylko idealnej wyrazistości widzianego obrazu, ale także dopasowanie działania urządzenia do obecności zwierząt domowych.

Gdyby nasze urządzenie wykryło jakikolwiek niepokojący ruch w naszym mieszkaniu, właściciel zostaje bezzwłocznie powiadomiony o zdarzeniu, a kamera wykona zdjęcie i nagra 30 sekundowy film rejestrujący to zajście. Pliki z zapisem tego incydentu są dostępne w chmurze.

Jednak zanim włamywacz czy nieproszony gość zdecyduje się na wtargnięcie do naszego domu/mieszkania, otrzyma bardzo wyraźny sygnał syreny alarmowej.

W urządzenie wbudowano głośnik oraz mikrofon, dzięki czemu można w dowolnym momencie i bez przeszkód komunikować się z naszymi bliskimi.

W zestawie znajdziemy również 𝐜𝐳𝐮𝐣𝐧𝐢𝐤 𝐰𝐢𝐛𝐫𝐚𝐜𝐣𝐢 𝐢 𝐨𝐭𝐰𝐚𝐫𝐜𝐢𝐚 𝐈𝐧𝐭𝐞𝐥𝐥𝐢𝐓𝐀𝐆™, który z łatwością zamontujemy na drzwiach wejściowych, balkonowych czy też oknie. Czujnik odróżnia standardowe wstrząsy od tych, które mógłby spowodować złodziej, włamujący się do naszego mieszkania. Czujnik IntelliTAG™ w momencie ujawnienia takiego niebezpieczeństwa uruchamia alarm, a właściciel mieszkania, natychmiast otrzymuje powiadomienie o zdarzeniu na swojego smartfona.

Powiadomienie to przychodzi jeszcze przed wejściem intruza do któregokolwiek z pomieszczeń w naszym domu/mieszkaniu.

Dodatkowo, w naszym zestawie znajduje się 𝐤𝐥𝐮𝐜𝐳 𝐳𝐛𝐥𝐢𝐳̇𝐞𝐧𝐢𝐨𝐰𝐲 𝐊𝐞𝐲 𝐅𝐨𝐛. Klucz ten umożliwia całkowicie, bez użycia rąk na uzbrojenie lub rozbrojenie alarmu. Klucz Key Fob jest urządzeniem o niewielkich wymiarach i z łatwością można go dołączyć do kluczy. Dodatkową funkcja tego urządzenia jest to, że w momencie gdybyśmy zostali napadnięci, możemy użyć go jako przycisku antynapadowego.

Kolejne urządzenie z naszego zestawu, które zwiększa nasze poczucie bezpieczeństwa to 𝐜𝐳𝐮𝐣𝐧𝐢𝐤 𝐝𝐲𝐦𝐮 𝐒𝐨𝐦𝐟𝐲. W sytuacji wykrycia dymu w którymś z pomieszczeń, otrzymujemy powiadomienie na nasz telefon o tym zdarzeniu, a w czujnikach aktywują się syreny alarmowe, które dają znać domownikom i sąsiadom o zagrożeniu.

𝐀𝐩𝐥𝐢𝐤𝐚𝐜𝐣𝐚 ❞𝐒𝐨𝐦𝐟𝐲 𝐏𝐫𝐨𝐭𝐞𝐜𝐭❞ pozwala w szybki, łatwy i bezproblemowy sposób skonfigurować urządzenia z naszego zestawu, a nawet użyć dodatkowych funkcji, takich jak przypomnienie o włączeniu alarmu przed wyjściem z domu/mieszkania.

Urządzenie Somfy One+ i dodane do niego akcesoria składają się na nieprawdopodobnie błyskotliwy system, który zabezpieczy Twój dom/mieszkanie przed włamaniem czy pożarem oraz pozwoli Ci zwiększyć poziom bezpieczeństwa Twoich bliskich.